Logo van Mix-Fix Coffee!
Aanbieding!

Beschrijving

Jura S8 Dark Inox (EB) – Aanbieding

Splinternieuw systeem, nu te koop met mooie korting. Door inruil verkregen in onze winkel, nooit gebruikt of koffie gezet!

Garantie particulier: 12 maanden via Mix-Fix B.V.
Garantie zakelijk: 12 maanden via Mix-Fix B.V.
Productiejaar: 2025
Tellerstand (indicatief): 0 kopjes
Optische staat: nieuw

Let op: met ingang van 1 april 2026 zullen wij géén officieel Jura dealerschap meer voeren voor de huishoudelijke lijn van Jura koffieautomaten. Wij blijven wel officieel Jura Servicepartner én officieel dealer voor de Jura Professional apparatuur. Uiteraard verlenen wij nog steeds zelf service & garantie op geleverde apparatuur / te leveren apparatuur zoals u van ons gewend bent!

 

 

Specificaties

Eigenschappen
Garantie
12 maanden
Kleur
Dark Inox
Indicatie tellerstand
0
Bouwjaar
2025

Dealers

Een van onze machines in het echt bekijken of uw bestelling ophalen? Kom gerust langs in onze showroom te Leeuwarden! Bel altijd even van te voren als u van plan bent om langs te komen zodat u zeker weet dat een van onze collega’s voor u klaar staat!

Mix-Fix Coffee B.V.
Celsiusweg 9-11
8912 AM Leeuwarden
Tel: 058-2337910

Routebeschrijving naar de showroom van Mix-Fix Coffee

Op voorraad

Jura S8 Dark Inox (EB) – Aanbieding Nieuw

Ongebruikt systeem, door inruil verkegen! Let op, beperkte voorraad!

1,399.00 (incl. BTW)
  •  

    Bezichtigen in onze showroom te Leeuwarden!

  •  

    Gratis installatie voor klanten in Friesland en Noord-Holland

  •  

    Leverbaar uit (beperkte) voorraad

  •  

    Nieuw systeem geleverd met 12 of 25 maanden garantie

Ontvang vrijblijvend advies

Niels Beerthuizen

Handleidingen & downloads

Volledig assortiment Mix-Fix Coffee

Gerelateerde producten

Jura S8 Dark Inox (EB) - Aanbieding

Hoe onderhoud ik mijn koffieautomaat?

Iedere koffieautomaat heeft periodiek klein of groot onderhoud nodig. Onze technisch specialist verteld u bij installatie op locatie welk onderhoud u wanneer dient uit te voeren. Daarnaast adviseren wij altijd om jaarlijks preventief professioneel onderhoud uit te laten voeren. Dit kan op afroep of middels een servicecontract. Informeer vrijblijvend naar de mogelijkheden zodat u verzekerd blijft van een werkende koffieautomaat! Als gecertificeerd servicepartner van Jura , Animo en Bravilor Bonamat kunnen wij u op het gebied van service- en onderhoud volledig ontzorgen.

Is deze koffieautomaat de juiste keus voor mijn situatie?

Voor iedere situatie is er een bijpassende koffieautomaat te vinden. Mocht u twijfelen of bovenstaand model geschikt is voor uw situatie adviseren we om vrijblijvend contact op te nemen per telefoon of het digitale contactformulier. Onze verkoopadviseurs nemen uw situatie uitgebreid met u door en kunnen u precies vertellen of u de juiste keuze maakt.
Koffiebonen background

Sterk in koffie,
sterk in service

Bespreekt u liever persoonlijk de mogelijkheden? Bel of mail ons dan met onderstaande gegevens. U kunt ook het formulier invullen, dan neemt één van onze adviseurs zo spoedig mogelijk contact met u op.

×

Vraag een offerte aan